Netradiční trénink

Trenérský tým vyvinul vyrovnaný a rozmanitý tréninkový program na celý týden. Trenéři mají zkušenosti s prací s budoucí generací české fotbalové elity a své netradiční fotbalové tréninkové metody budou aplikovat také na účastníky kempu. Trenéři budou sledovat všechny aspekty hry: technické dovednosti, zvyšování fyzičky, taktiku, mentální přístup, herní situace, pozápasovou analýzu a radost a lásku ke hře.

Nejlepší trenéři

Pracujeme s nejlepšími trenéry, kteří si již získali jméno v českém fotbalovém světě. Vybírali jsme zejména trenéry, kteří se specializují na práci s mládeží. Jejich zkušenosti a nadšení budou klíčovým faktorem tvého úspěchu v Football Campu. Hlavním trenérem je Jaroslav Hřebík, trenér národního fotbalového týmu České republiky U18, U19. Jeho zkušené oko již vidělo mnoho mladých, slibných fotbalistů, ale možná si ještě nevšiml tebe. Toto je tvá šance zaujmout …

Intenzivní tréninkové metody

V denním programu je sposta místa na legraci a hry, i když je zaměřen na fotbalové aktivity. Ačkoliv budou některé tréninkové jednotky docela intenzivní, dbáme na vyváženost tréninku a rekreačních prvků. Pomocí nových tréninkových metod a zajímavých mimohřišťových aktivit udržujeme účastníky kempu svěží a fit.

Rozvoj fotbalových dovedností

Kdo má dovednosti? Král kurtu a mistr hřiště. V našem kempu se také zaměřujeme na technické dovednosti. Je to zábava a tvořivost jednotlivce by se neměla ztrácet v taktice týmu. Začleňujeme do tréninku zábavné technické drily a soutěže se stejně zajímavými cenami. Dalším způsobem jak zdokonalit techniku našich svěřenců je procvičování fotbalových drilů na zatravněném hřišti. Rychle, ve vysokém tempu a tvořivě.

Rekreace

Trenérský tým vyvinul program, který zdokonaluje duši i tělo. Některé fotbalové cviky budou intenzivnější než jiné. Budeme se nicméně snažit, abychom hráče nepřetížili přemírou fyzického cvičení. Rekreační fáze jsou zabudovány do programu jako kompletní či aktivní odpočinek. Na místě bude také fyzioterapeut, pro případ jakéhokoli nezbytného ošetření.