Best Czech football school International Enviroment Balanced Daily Program with Regeneration Great Camp Setting Innovative Training Methods
 
 
 

Český fotbalový kemp

Miluješ fotbal. Myslíš na něj 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Fotbalem prostě žiješ. Pro hráče jako ty tu máme Český fotbalový kemp. Kemp, který je celý o fotbalu: ráno, odpoledne i večer. Miluješ to. Žiješ tím.
 

Obecné informace

Český fotbalový kemp je týdenní all-inclusive fotbalový program, ve kterém hráči projdou sérií fotbalových drilů, tréninkových jednotek, her a video analýz. Kemp je řízen zkušeným personálem a tréninky jsou vedeny českými elitními trenéry a hráči. Kemp poskytne unikátní fotbalový zážitek s četnými příležitostmi zlepšit vaši hru a udělat si nové přátele.

Proč si vybrat Football Camp?

Cvičení dělá mistra a my všichni se chceme stát mistry této hry. K úspěchu nevede žádná zkratka, ale jsou způsoby, jak tomu pomoci. Ne s pomocí „Boží“, ale tvrdou prací a silnou podporou. Football Camp ti může poskytnout tuto podporu díky trenérům nejvyšší úrovně. Jaroslav Hřebík, trenér národního fotbalového týmu U18 a U19 povede trenérský tým, který vám zaručí náročný a inspirující týden.

Hráči z celého světa

Fotbal je týmový sport a předností tohoto kempu je, že přitahuje hráče z různých zemí a různých prostředí. Účastníci kempu budou na tréninkové jednotky rozděleni do různých družstev. Spolu s jednotlivými družstvy vznikne i přátelství. Na konci týdne budete pohlížet jinýma očima nejen na fotbal, ale také na lidi kolem sebe. Sdílená vášeň k fotbalu je silným poutem nejednoho přátelství.

 
Nike Football

Jsme podporováni firmou NIKE, vedoucí značkou na trhu. NIKE sponzoruje kemp vybavením pro všechny účastníky kempu. Všichni hráči dostanou NIKE výbavu, hry a tréninky se budou hrát s fotbalovými míči NIKE. NIKE nás také zásobuje skvělými fotbalovými výrobky, které slouží jako ceny pro týmy i jednotlivce.